Prasówka 15

Minimaksu ciąg dalszy:

Pracujący w Tokio nasz australijski przyjaciel Ned Goodwin (rozmowę z nim zamieściliśmy w jednym z numerów, postaram się, by niedługo pojawiła się w portalu, polecałem też w jednej z prasówek jeden z jego artykułów) swe przeżycia podczas toczącego się w Japonii dramatu opisuje na Twitterze (@rednedwine), a w swoim blogu umieścił ich podsumowanie (odcinek 1, odcinek 2, odcinek 3). Podczas jednego z wczorajszych wstrząsów wtórnych pił wino i zaraz rozesłał na Twitterze notkę degustacyjną: Cassan Gigondas 06 went well with the tremor: oodles of sweet fruit backed by trembling notes of game & forest fire; hint of radiocativity.

Przy okazji zwrócę uwagę na ciekawy tekst w blogu Neda poświęconym czerwonym burgundom z roczników 2008 i 2009.

Na tysięcznym odcinku Gary Vaynerchuk (o którym pisaliśmy w Magazynie WINO tutaj i tutaj) zakończył działalność Wine Library TV i przeniósł się na komórki (na razie iphone), gdzie wystartował z nowym programem, Daily Grape (dostępnym także w „tradycyjnym” (przestarzałym?) internecie (zwróćcie uwagę na muzykę w tle, czuję zaufanie do sklepów z winem, w których można usłyszeć Patti Smith 🙂 ).

Mike Steinberger napisał bardzo ciekawy (właściwie nie muszę tego pisać, nie czytałem jeszcze nieciekawego artykułu jego autorstwa) artykuł o winach koszernych.

Miłośników Górnej Adygi może zainteresować informacja o festiwalu poświęconym winom i innym produktom tego regionu, który będzie się odbywać w dniach 2-5 czerwca.

Z cyklu „Prezenty, których nie chcę dostać…”: ciekawy design korkociągu, dla miłośników kultowego serialu s-f.



Kategorie:Prasówka

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: